tRENÉŘI

Seznamte se

s našimi trenéry

Naši trenéři jsou srdcem a duší sportovního areálu FOR PADEL. Díky jejich odborným znalostem, nadšení a odhodlání přinášet to nejlepší z každého hráče si můžete být jisti, že vaše sportovní cesta bude v těch nejlepších rukou. Ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč, naši trenéři vám pomohou dosáhnout vašich cílů a zlepšit vaši hru.

Aneta Coubalová

Věk: 19 let
Telefon: +420 773 050 420
Email:

Aneta je mladá a nadšená trenérka, která do našeho týmu přináší energii a čerstvý pohled na trénování. Absolvovala střední odbornou školu se zaměřením na sportovní a rekondiční masáže, což jí poskytuje hluboké znalosti lidského těla a regenerace. Jako bývalá závodní hráčka tenisu v TK Ruzyně Praha, kde hrála 15 let, má bohaté zkušenosti z vrcholového sportu.

Držitelka trenérské licence C a držitelka trenérské licence pickleballu, Aneta se poslední rok a půl aktivně věnuje trénování dětí. Jejím cílem je nejen zlepšit technické dovednosti svých svěřenců, ale také je nadchnout pro sport a podpořit jejich osobní růst. Aneta věří, že každý trénink by měl být nejen poučný, ale i zábavný, a její studenti často odcházejí s úsměvem na tváři.

Antonín Štěpánek

Věk: 25
Telefon: +420 739 678 634
Email:

Antonín je zkušený trenér s bohatým akademickým a profesionálním zázemím. Titul Bc. získal na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kde se specializoval na trenérství a stal se diplomovaným trenérem tenisu 1. třídy.

Držitel trenérské licence C od České Padelové Federace a licence B+ od Dante Luchetti, bývalého profesionálního hráče padelu, je Antonín odborníkem na moderní metodologii padelu.

Úspěchy v tenisu:

  • Nejvyšší umístění na žebříčku ATP: 1235.
  • Nejvyšší umístění na českém žebříčku: 3 v kategorii dorost a 22 v kategorii dospělí.
  • Mistr republiky ve dvouhře v kategorii dorost (zima).
  • Pětinásobný mistr republiky ve čtyřhře v kategorii dospělí.

Úspěchy v padelu:

  • Člen české padelové reprezentace.
  • Účast na ME 2023 v Lisabonu.
  • Účast na kvalifikaci na MS v Derby v roce 2022.
  • Nejvyšší umístění na českém žebříčku: 2.

Antonín trénuje s vášní a odhodláním, protože ho naplňuje předávat své bohaté zkušenosti dalším lidem a učit je novým dovednostem. Jeho cílem je, aby klienti odcházeli z tréninkové hodiny s úsměvem na tváři a pocitem pokroku.

+420 603 762 561

+420 773 050 420

U Geofyzikálního ústavu
252 42 Jesenice u Prahy-Zdiměřice

© 2024 forpadel.cz