BISTRO

TAPAS

Vítejte v Bistro TAPAS, součásti areálu FOR PADEL, kde se kloubí sportovní vášeň s gurmánským zážitkem. Naše bistro je místem, kde můžete odpočívat po náročném tréninku nebo si jednoduše vychutnat příjemné chvíle s přáteli a rodinou.

Na naší prostorné venkovní zahrádce nabízíme pestrou paletu čerstvých a chutných jídel. Každý den pro vás připravujeme lahodné polévky, které zahřejí vaše srdce i žaludek. Naše domácí pomazánky a čerstvé saláty jsou ideální volbou pro lehký oběd nebo svačinu. A samozřejmě nesmí chybět vždy čerstvé pečivo, které dokonale doplní každý pokrm.

K dobrému jídlu patří i dobré pití. V Bistru TAPAS si můžete vychutnat plzeňské pivo, které osvěží a potěší vaše chuťové buňky. Pro milovníky vína nabízíme pečlivě vybranou kolekci, která uspokojí i ty nejnáročnější znalce.

Naše filozofie je jednoduchá: „Jednoduchost je největší stupeň dokonalosti“. Věříme, že v jednoduchosti spočívá skutečná krása a kvalita, a to se odráží v každém jídle, které pro vás připravujeme.

Přijďte a přesvědčte se sami, jak dokonalá může být jednoduchost. Těšíme se na vaši návštěvu v Bistru TAPAS v areálu FOR PADEL.

Kontakt do Bistra Tapas

Martin Silovský
+420 603 557 306

+420 603 762 561

Datlová 292
252 42 Jesenice u Prahy-Zdiměřice

© 2024 forpadel.cz